OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Tyto závazné obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.umaji.cz. Obchodní podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi prodávajícím, který provozuje tento internetový obchod, na straně dodavatele a kupujícím (dále také zákazníkem) na straně odběratele. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, z.č. 513/1991 Sb., vše ve znění pozdějších právních předpisů.

PROVOZOVATEL

Provozovatelem internetového obchodu www.umaji.cz je ing. Lenka Cepková (místo podnikání Pražská 158, 331 44 Kožlany, IČ: 87517973)

OCHRANA DAT A OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel stránek www.umaji.cz prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, které získá od svých zákazníku, nebude sdělovat třetím osobám a bude je využívat výlučně pro potřebu obchodního styku se svými zákazníky. Současně se provozovatel zavazuje na žádost registrovaného uživatele provést vymazání jeho registrovaných údajů.

OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

Řádná objednávka zboží učiněná kupujícím se považuje za návrh na uzavření smlouvy, jenž je účinný vůči prodávajícímu od okamžiku, kdy je mu tento návrh doručen.

Objednávka musí obsahovat zejména přesné označení kupujícího, adresu trvalého pobytu nebo dodací adresu, emailové případně i telefonické spojení či jiné kontaktní údaje na kupujícího, přesné označení druhu a počet kusů objednávaného zboží, způsob dopravy a způsob úhrady ceny zboží.

Kupující je oprávněn učinit objednávku zboží těmito způsoby:

Prostřednictvím webových stránek internetového obchodu www.umaji.cz

Telefonicky na tel: +420 737 840 051

Kupní smlouva se považuje za uzavřenou až okamžikem potvrzení objednávky prodávajícím. Prodávající potvrdí kupujícími objednávku elektronicky na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Postup zadávání objednávky naleznete v sekci Jak nakupovat.

ZPŮSOB PLATBY

Při objednávání v internetovém obchodě www.umaji.cz máte na výběr několik možností zaplacení zboží. Jednu z nabízených možností vyberte při zadávání objednávky. Volit můžete z těchto možností platby:

V HOTOVOSTI – při osobním odběru zboží v Kožlanech. Pokud zvolíte tuto možnost budeme Vás e-mailem nebo telefonicky kontaktovat a dojednáme možný termín vyzvednutí zboží.

NA DOBÍRKU – při zasílání zboží na vámi určenou adresu. Platíte při převzetí zboží. Cena za zaslání na dobírku je 50 Kč.

PŘEVODEM – platba předem na účet prodávajícího č. 670100-2208621796/6210, vedený u společnosti mBank, retailové bankovnictví BRE Bank S. A.

Po odeslání objednávky Vám přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky.  Pokud zvolíte platbu převodem, budou Vám na vaši emailovou adresu zaslány údaje pro provedení platby. Jakmile bude fakturovaná částka připsána na náš účet a zboží pro Vás bude připraveno k odeslání, budete e-mailem informováni.

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty nebo je možno si je vyzvednout osobně. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno zpravidla do 2-3 pracovních dnů. Pokud zboží momentálně nebudeme mít skladem, budeme Vás o nejbližším možném termínu dodání informovat. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list. V případě zaslání zboží prostřednictvím České pošty bude k ceně objednávky připočteno poštovné:

BALÍK DO RUKY = 190,- Kč

BALÍK NA POŠTU = 175,- Kč

V případě objemnější zásilky bude zboží rozděleno do více balíků. Cena za zaslání na dobírku činí 50,- Kč a připočítává se k výši poštovného. Balné neúčtujeme. Pokud bude zásilka rozdělena do více balíku, konečnou cenu poštovného vám sdělíme před odesláním.

 

Výměna zboží:

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.) Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě, rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Převzetí zboží:

Doporučujeme zboží ihned po převzetí řádně prohlédnout a zkontrolovat. Zjevně poškozené zboží nepřebírejte a neprodleně nás informujte. Na pozdější reklamace poškození zásilky nebude brán zřetel.

ZÁRUČNÍ DOBA A REKLAMACE

Je upraveno Reklamačním řádem, který naleznete v sekci Jak nakupovat.

PLATNOST ÚDAJŮ A CEN

Veškeré údaje uváděné na stránkách www.umaji.cz jsou nezávazné a podléhají potvrzení ze strany provozovatele. Obrázky nabízeného zboží jsou ilustrační. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen. V případě změny cen již objednaného zboží má zákazník právo od kupní smlouvy odstoupit a bude mu vrácena zaplacená záloha.

PLATNOST OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Tyto obchodní podmínky se vztahují na obchodní případy realizované využitím internetového obchodu www.umaji.cz . Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.2.2016 do odvolání.